Олива моторна Texaco Delo Gold Ultra T 10W-40, 20л (шт.) (код:PG6740)
♻️100% оригінальні товари!
Опис Олива моторна Texaco Delo Gold Ultra T 10W-40, 20л (шт.)
Texaco Delo Gold Ultra T 10W-40
Високоефективна напівсинтетична моторна олива для важких умов експлуатації, розроблена відповідно до поточних вимог ACEA і більш жорстких специфікацій виробників обладнання (OEM) для дизельних двигунів Euro IV і V.
У Delo Gold Ultra T SAE 10W-40 використовується технологія ISOSYN, яка поєднує високоякісні базові оливи і присадки, розроблені для оптимального захисту дизельних двигунів. Олива призначена для забезпечення підвищеної стійкості зсуву і збереження своїх властивостей при збільшених інтервалах заміни.
Переваги
- Гарантує стабільну роботу двигуна навіть при використанні палива різної якості. Підійде операторам, які виконують трансконтинентальні перевезення.
- Захищає від утворення низькотемпературних відкладень і нагару на поршнях, а також від високотемпературного окислення.
- Надійні миючі властивості оливи і контроль кислотності забезпечують безперебійну роботу і запобігають корозії двигуна і підшипників.
- Розроблено для оптимізації терміну служби двигуна, яка досягається завдяки захисту від зносу і полірування стінок циліндрів.
- Допомагає скоротити витрати на технічне обслуговування і час простоїв за рахунок ефективної дисперсії часток сажі і захисту від засмічення фільтру.
Області застосування
- Призначено для використання в вантажних автомобілях з дизельними двигунами без сажових фільтрів (DPF) або у фільтрах з постійною регенерацією (CRT), експлуатованих в різних країнах світу і працюючих на паливі з підвищеним вмістом сірки при збільшених інтервалах заміни.
- Крім того, олива Delo Gold Ultra T SAE 10W-40 рекомендована для використання в інших двигунах комерційних і позашляхових автомобілів, виробники яких не видають схвалення на певні оливи, але публікують характеристики для різних областей застосування.
Відповідає вимогам:
- ACEA E4/E7;
- API CI-4;
- Cummins CES 20071/20072;
- Renault RD/RD-2/RLD;
- Volvo VDS-2;
- Global DHD-1;
- Detroit Diesel 93K215;
- DAF Extended Drain Euro III/IV;
Офіційно схвалена:
- Cummins CES 20077/20078;
- MB 228.5, 235.27;
- Deutz DQC III-10;
- Mack EO-M Plus/EO-N;
- MTU Type 3;
- Renault RLD-2;
- Scania LDF-2;
- Volvo VDS-3;
- Voith Retarder A approval.
Рекомендовано для:
- Global DHD-1;
- Detroit Diesel 93K215;
- DAF збільшені інтервали заміни (двигуни Euro III і IV);
- Renault Trucks RD/RD-2/RLD;
- Volvo VDS-2.
Об'єм, л : 20 ВедроВ'язкість оливи по SAE : 10W-40Застосування за типом : Вантажні автомобіліДля типу двигунів : ДизельнийСтандарт API : CI-4Стандарт ACEA : E4 | E7Базова олива : НапівсинтетичнаТактність двигуна : ЧотирьохтактнийЕкостандарт : EURO IV | EURO VДопуск Cummins : CES 20071 | CES 20072 | CES 20077 | CES 20078Допуск Deutz : DQC III-10Допуск Mack : EO-M Plus | EO-NДопуск MB : MB 228.5 | MB 235.27Допуск MTU : Type-3Допуск Renault : RD | RD-2 | RLD | RLD-2Допуск Volvo : VDS-2Стандарт Global : DHD-1Стандарт Scania : LDF-2
Доставка
Оплата
-
Як часто потрібно міняти олію в автомобілі?
Оформлення заказу
Для оформлення замовлення додайте товар у кошик, заповніть усі поля та натисніть "Підтвердити замовлення".
Оплата карткою
Ви будете перенаправлені на захищену сторінку оплати, де можна буде сплатити за товар.
Доставка поштою
Як тільки замовлення буде оформлено, ми почнемо комплектувати та упаковувати товар. Після відправимо поштою за вказаною адресою.
Отримання товару
Вам прийде повідомлення, що замовлення надійшло на відділення пошти і Ви зможете його забрати.